Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wólka Świątkowa
Pauza
Polesie Serokomla
6:1
Gręzovia Gręzówka
LZS Orzeł Zalesie
1:8
Orlęta Gołaszyn
Sokół Krynka
7:0
Armaty Stoczek Łukowski
Tur Turze Rogi
2:0
Absolwent Domaszewnica
Unia II Krzywda
0:1
ULKS Dębowica
Perła Dwornia
1:4
Wóldom Jetro
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Gołaszyn
Pauza
Gręzovia Gręzówka
4:4
Perła Dwornia
Wóldom Jetro
8:1
LZS Orzeł Zalesie
WKS Wólka Świątkowa
1:2
Tur Turze Rogi
Armaty Stoczek Łukowski
0:5
Polesie Serokomla
ULKS Dębowica
1:1
Sokół Krynka
Absolwent Domaszewnica
3:0
Unia II Krzywda
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Turze Rogi
Pauza
Polesie Serokomla
1:0
ULKS Dębowica
LZS Orzeł Zalesie
4:5
Gręzovia Gręzówka
Sokół Krynka
3:4
Absolwent Domaszewnica
WKS Wólka Świątkowa
0:3
Unia II Krzywda
Orlęta Gołaszyn
4:1
Wóldom Jetro
Perła Dwornia
3:0
Armaty Stoczek Łukowski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wóldom Jetro
Pauza
Gręzovia Gręzówka
0:3
Orlęta Gołaszyn
WKS Wólka Świątkowa
0:4
Sokół Krynka
Armaty Stoczek Łukowski
1:2
LZS Orzeł Zalesie
ULKS Dębowica
4:1
Perła Dwornia
Absolwent Domaszewnica
1:2
Polesie Serokomla
Tur Turze Rogi
2:1
Unia II Krzywda
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Krzywda
Pauza
Polesie Serokomla
3:0
WKS Wólka Świątkowa
LZS Orzeł Zalesie
2:7
ULKS Dębowica
Wóldom Jetro
5:2
Gręzovia Gręzówka
Sokół Krynka
1:1
Tur Turze Rogi
Orlęta Gołaszyn
6:0
Armaty Stoczek Łukowski
Perła Dwornia
4:2
Absolwent Domaszewnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gręzovia Gręzówka
Pauza
WKS Wólka Świątkowa
2:1
Perła Dwornia
ULKS Dębowica
1:0
Orlęta Gołaszyn
Absolwent Domaszewnica
0:2
LZS Orzeł Zalesie
Tur Turze Rogi
0:2
Polesie Serokomla
Unia II Krzywda
0:5
Sokół Krynka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Krynka
Pauza
Gręzovia Gręzówka
1:4
Armaty Stoczek Łukowski
Polesie Serokomla
7:1
Unia II Krzywda
LZS Orzeł Zalesie
5:1
WKS Wólka Świątkowa
Wóldom Jetro
1:1
ULKS Dębowica
Orlęta Gołaszyn
3:6
Absolwent Domaszewnica
Tur Turze Rogi
0:1
Perła Dwornia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Armaty Stoczek Łukowski
Pauza
WKS Wólka Świątkowa
0:13
Orlęta Gołaszyn
Tur Turze Rogi
4:1
LZS Orzeł Zalesie
Unia II Krzywda
1:2
Perła Dwornia
Sokół Krynka
0:0
Polesie Serokomla
ULKS Dębowica
3:0
Gręzovia Gręzówka
Absolwent Domaszewnica
- : -
Wóldom Jetro
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Serokomla
Pauza
Gręzovia Gręzówka
- : -
Absolwent Domaszewnica
LZS Orzeł Zalesie
- : -
Unia II Krzywda
Wóldom Jetro
- : -
WKS Wólka Świątkowa
Orlęta Gołaszyn
- : -
Tur Turze Rogi
Armaty Stoczek Łukowski
- : -
ULKS Dębowica
Perła Dwornia
- : -
Sokół Krynka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Dębowica
Pauza
Polesie Serokomla
- : -
Perła Dwornia
Sokół Krynka
- : -
LZS Orzeł Zalesie
WKS Wólka Świątkowa
- : -
Gręzovia Gręzówka
Absolwent Domaszewnica
- : -
Armaty Stoczek Łukowski
Tur Turze Rogi
- : -
Wóldom Jetro
Unia II Krzywda
- : -
Orlęta Gołaszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Dwornia
Pauza
Gręzovia Gręzówka
- : -
Tur Turze Rogi
LZS Orzeł Zalesie
- : -
Polesie Serokomla
Wóldom Jetro
- : -
Unia II Krzywda
Orlęta Gołaszyn
- : -
Sokół Krynka
Armaty Stoczek Łukowski
- : -
WKS Wólka Świątkowa
ULKS Dębowica
- : -
Absolwent Domaszewnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości