WKS Wólka Świątkowa

23.07.2009

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:
Klub WKS Wólka Świątkowa został założony 23.07.2009 roku.     Zarząd:     Prezes - Ireneusz Chruściel ( 601 794 352 )     Sekretarz - Marek Chruściel     Skarbnik - Krzysztof s. Henryka Chruściel     Członek - Krzysztof s. Zdzisława Chruściel     Członek - Karol Radomyski          Komisja Rewizyjna:     Przewodniczący - Robert Płodowski     Wiceprzewodniczący - Rober Mazur     Sekretarz - Przemysław Kazimierczak     Celem Klubu jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania Klubu oraz wychowanie dzieci i młodzieży poprzez kulturę fizyczną i sport.
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości