LZS Orzeł Zalesie

01.06.2003

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:
Klub powstaje w 2003 roku z inicjatywy Mariusza Osiaka (Prezes) i Mirosława Zborowskiego (Wiceprezesa).Zawodnicy porządkują stare zaniedbane boisko na którym potem rozgrywają swoje mecze.Na początku uczestniczył w rozgrywkach Biało podlaskiej okręgowej II klasie A lecz młody zespół nie poradził sobie z doświadczonymi drużynami i spadł do klasy "B" W tym samym roku poległ także w pucharze polski. Pozostałe lata klubu to zazwyczaj środek tabeli klasy "B". Klub jest bardzo młody i jeszcze nie ma stałych, etatowych zawodników bo przecież to amatorskie rozgrywki. Cieszy jedynie postawa juniorów Którzy z powodu Postawy 1 drużyny tkwią w tej samej lidze zdobywając czołowe lokaty m.in. 1 miejsce w sezonie 2005/2006. Historia klubu jest bardzo krótka.W 2007 przy pomocy środków unijnych oraz zebranych przez mieszkańców (Zalesia , Sięciaszki Pierwszej i Sięciaszki Drugiej) rozpoczynają się prace budowlane obiektu sportowego na którym miejscowy Klub "Orzeł Zalesie" ma rozgrywać swoje mecze.13 lipca 2008 roku odbyło się oficjalne otwarcie obiektu sportowego. W 2011 roku zmienia się zarząd klubu.Obecnym prezes i założyciel klubu Mariusz Osiak musiał zrezygnować z funkcji prezesa ponieważ został Wójtem Gminy Łuków.Jego następcą został Paweł Rybicki wybrany w wewnętrznych wyborach, pozostali członkowie zarządu Paweł Rybicki ,wiceprezes - Maciej Kazana ,sekretarz - Dariusz Karwowski, członkowie - Przemysław Szczygielski i Marcin Sadło. W 2011 roku od rundy jesiennej w klubie przestaje działać sekcja juniorów z powodu braku zawodników.Klub kończy sezon 2011/12 na ostatnim miejscu z dorobkiem 9 punktów na koncie w tym dwa mecze to walkowery które dały 6 punktów.
Wiadomości (utwórz nową)